Piżama bawełniana - więcej niż bielizna nocna.

15-04-2021

Piżama damska bawełniana - coś więcej niż bielizna nocna.

Piżama damska bawełniana  to już nie tylko klasyka bielizny nocnej. Najnowsze kolekcje pokazują, że piżama damska bawełniana stała się strojem nie tylko na noc. Wiele firm tworzy swoje modele w zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Piękne kolory, ciekawe printy i wysoka jakość dzianin sprawiają, że piżamy damskie bawełniane stały się strojem nie tylko do spania. 

Wygodne homeweary to nic innego jak strój w którym poczujesz się wygodnie ale i ładnie spędzając czas w domu czy ogrodzie. Relaksując się na hamaku czy siedząc przy ognisku. Nowoczesna Piżama damska bawełniana, polarowa, dzianinowa wychodzi na ulice i staje się świetna alternatywą dla dresów czy ubrań w stylu casualowym.

W najnowszej kolekcji firmy Regina mamy kilka ładnych modeli piżam bawełnianych damskich i koszulek idealnie sprawdzających się nie tylko w nocy.  Koszula Regina 391 czy Koszula Regina 388 to ładne, wygodne sukieneczki z kieszonkami na bokach niczym nie różniące się od letnich sukieneczek.

Piżama damska bawełniana Taro Oksa 2490  czy Piżama Taro Kamila 2503 idealnie zastąpią dresik a Piżama Taro Kora 2500 będzie idealna na letni spacer do lasu.

Polscy producenci piżam damskich bawełnianych Regina, Taro, Luna, Cana dokładają wszelkich starań aby ich modele były nie tylko wygodne, piękne wykończone ale aby spodobały się kobietom w każdym wieku. Z sukcesem od wielu lat zajmują czołowe miejsce w naszej ofercie i znajdują coraz liczniejsze grono zadowolonych, wymagających klientek.

Bo piżama dziś znaczy więcej niż bielizna w której miło śnisz....

Zapraszamy na zakupy.

 

Tutaj znajdziesz całe kolekcje polskich producentów piżam:

piżamy bawełniane Regina: https://www.bodyfan.pl/manufacturer/regina-pizamy-damskie-i-pizamy-meskie-z-bawelny

piżamy bawełniane Luna: https://www.bodyfan.pl/manufacturer/luna

piżamy bawełniane Taro: https://www.bodyfan.pl/manufacturer/taro 

piżamy Cana: https://www.bodyfan.pl/manufacturer/cana 

 

Bestsellery z wiosennej kolekcji piżamy bawełniane damskie:

Piżama Luna 579, Piżama Luna 604, Komplet Luna 588,Piżama Taro Kamila 2503, Piżama Taro Mona 2371, Piżama damska bawełniana Taro Kali 2491