Dostawa towaru

Dostawa zamówionych towarów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Sprzedawca realizuje dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dostarczenie towaru do Klienta jest odpłatne.

Koszty dostawy towaru na terytorium RP są następujące:

Przy płatności przelewem: przesyłka Kurier DPD – 14,00 zł,

Przy płatności za pobraniem: przesyłka Kurier DPD – 17,00 zł.

W przypadku płatności przelewem, towar wysyłany jest po wpłynięciu należności na rachunek bankowy Sprzedawcy.

W przypadku płatności za pobraniem termin dostawy towaru rozpoczyna się z chwilą zawarcia umowy sprzedaży.

W przypadku wybrania płatności odbiór osobisty towar można odebrać pod adresem: ul. Inflancka 25/158, 91-852 Łódź, w dni robocze od poniedziałku do piątku, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu odbioru towaru.

Terminy dostawy (DPD):

Dostawa towaru odbywa się w terminie 1-2 dni roboczych od dnia wydania towaru kurierowi DPD. Po nadaniu przesyłki, Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty e-mail informację zawierającą numer przesyłki wraz z linkiem do monitorowania przesyłki.

W dniu doręczenia na stronie internetowej DPD, można uzyskać informację na temat numeru telefonu do kuriera dostarczającego przesyłkę, a nadto istnieje możliwość kontaktu telefonicznego z kurierem celem ustalenia dokładnej godziny dostarczenia przesyłki.

Informacja na temat przesyłek (bieżące śledzenie przesyłek) dostępna jest na stronie: https://www.dpd.com.pl/Zlokalizuj-paczke

W przypadku wybrania płatności przy odbiorze przesyłki, płatność może nastąpić kartą u kuriera DPD.